czwartek, 29 listopada 2012

Jak wyglądają magazyny firmy Amazon?

Słowem wstępu napiszę, że bardzo serdecznie przepraszamy, za zmniejszoną aktywność naszego bloga w ostatnim okresie. Ludzki organizm niestety raz na jakiś czas lubi zaprotestować, a okazało się, że w trakcie choroby to co byliśmy w stanie napisać nie spełniało naszych rygorystycznych wymagań ;)

Nie musicie się jednak martwić, gdyż jesteśmy już zdrowi, więc możecie się spodziewać dużej liczby artykułów w najbliższym czasie :)

A na rozgrzewkę mała ciekawostka...

W sieci pojawiły się zdjęcia pokazujące jak wyglądają magazyny firmy Amazon:

niedziela, 4 listopada 2012

Chomikuj.pl dogadał się z wydawcami. Koniec piracenia?Jak zauważyli dzisiaj użytkownicy "wykopo-podobnego" serwisu Strims.pl, wygląda na to, że portal Chomikuj.pl podjął współpracę z różnymi księgarniami związanymi ze spółką NetPress Digital, czego efektem była czystka a raczej ciekawa podmiana na chomikowych kontach użytkowników.

piątek, 2 listopada 2012

Skoro Kindle Paperwhite świeci, to może jednak iPad Mini?


Z dniem 23.01.2013 Amazon w końcu rozpoczął oficjalną sprzedaż 
Kindle Paperwhite w wersji International, którą można zamawiać do Polski.
Linki: Kindle Paperwhite WiFi, Kindle Paperwhite WiFi+3G.


Podobno jest grono ludzi, którzy stojąc przed kwestią dokonania wyboru i zakupu urządzenia do czytania zadają sobie podobne pytanie.

Prawdą jest, że zarówno Kindle jak i iPad są traktowane jako urządzenia pierwszej klasy w swoich kategoriach. Niedawne premiery flagowych produktów producentów obu urządzeń - Kindle Paperwhite firmy Amazon, iPad Mini firmy Apple - sprawiły, że niektóre osoby przestały dostrzegać wyraźną granicę rozróżniającą te dwa typy urządzeń. Tablet i świecący e-czytnik mają jednak ciągle więcej różnic niż cech wspólnych, a wybór konkretnego typu urządzenia powinien zależeć od indywidualnych potrzeb danego użytkownika. Za zakupem każdego z tych urządzeń przemawiają inne argumenty. Jakie?