wtorek, 29 kwietnia 2014

Sprzedaż czytników na allegro - krótkie podsumowanie marca

Kolejny miesiąc za nami - poprzednie, lutowe podsumowanie wskazywało na to, że tempo sprzedaży czytników na aukcjach wyhamowuje po rekordach z grudnia i stycznia. Czy faktycznie rynek czytników osiąga stabilizację? Zapraszam do lektury!czwartek, 24 kwietnia 2014

Recenzja bardzo szczelnych pokrowców, którym nie straszna woda, piasek czy kurz
Jak już pisaliśmy, lubimy sprawdzać, czy to co piszą sprzedawcy/producenci na swoich stronach jest prawdą. Tym razem nie testowaliśmy typowego etui, tylko wodoszczelny pokrowiec od firmy Boko.

Pokrowce przyszły do nas w kopercie bąbelkowej. Moje pierwsze skojarzenie, to tak popularna w latach 90-tych saszetka-worek na dokumenty, tylko wykonana z innych materiałów i inaczej zamykana.

czwartek, 3 kwietnia 2014

Walka na niemieckim rynku nabiera tempa: nowy czytnik Tolino Vision

Amazon to twardy przeciwnik a na amerykańskim rynku przekonali się o tym tacy giganci jak Barnes&Noble czy ostatnio Sony, które zamyka swój ebookowy biznes w USA. Wszystko wskazywało na to, że także w Niemczech powtórzy się scenariusz znany zza oceanu. 


Przepis na sukces Amazonu, czyli własny czytnik połączony z księgarnią wygląda na dość prosty do skopiowania - wybieramy jakieś dostępne na rynku urządzenie, zapewniamy dostęp do ebooków i voila! Zostaje już tylko liczyć zera na firmowym koncie.