piątek, 13 czerwca 2014

"Książkowa" okładka na czytnik firmy Prohiberi - najładniejsze etui jakie testowaliśmy! Pełna recenzja.


Jeżeli oczekujecie ode mnie obiektywnej recenzji, to chyba tym razem się przeliczycie :) Mimo wszystko się postaram, ale muszę po prostu przyznać, że ten rodzaj okładek urzekł mnie od samego początku (a w szczególności ta czerwona).

Świat byłby idealny, gdyby to w czym się zakochujemy było wolne od wad i błędów (nie żebym mówiła to z doświadczenia ;) ). Tak jest i w tym przypadku. Należy odnotować, że dostaliśmy jedne z pierwszych egzemplarzy, które wyszły z zakładu producenta, który pisząc do nas określił wprost:


Na blogu opisywaliśmy już swoje pierwsze wrażenia i przemyślenia na ich temat. Teraz nadszedł czas by wypowiedzieć się w szczegółach.


środa, 4 czerwca 2014

Relacja z Warszawskich Targów Książki 2014. Było całkiem...

Tak samo jak w zeszłym, tak i w tym roku wybraliśmy się na Warszawskie Targi Książki. Była to już piąta odsłona tej imprezy w stolicy i ponownie odbyła się na Stadionie Narodowym. Targi sprowadziły ponad 700 wystawców z Polski i 22 innych krajów oraz ponad 690 autorów.Impreza odbywała się przez cztery dni (22-25 maja), my tym razem byliśmy tylko w weekend. Organizacja była bardzo podobna jak w zeszłym roku. Jeżeli mielibyśmy na cokolwiek narzekać to chyba na dużo mniejszą liczbę punktów cateringowych na miejscu. Z drugiej strony, ze względu na wysokie ceny i tak nie planowaliśmy z nich za dużo korzystać, więc straty nie było ;)