Telefon: +48 22 2582633

    Strona: https://www.amg-cargo.com/

    Kod pocztowy: 02-174

    Adres: Sabały 60

    Miejscowość: Warszawa

    Dodano: 2019-06-19


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zdarza się, że trzeba wysłać bardzo ważną przesyłkę, która powinna dotrzeć do adresata znajdującego się w innym, często bardzo odległym kraju, bardzo szybko, najlepiej następnego dnia. Nie jest to zadanie łatwe do zorganizowania, jednak przedsiębiorstwo logistyczne z linku amg-cargo.com zorganizuje taki transport specjalny, co więcej, jest to jego główna domena i specjalizacja. Wystarczy zgłosić się do jego pracowników, a przesyłka niezwłocznie zostanie odebrana od nadawcy i rozpocznie swoją drogę do odbiorcy. 

W takich przypadkach stawia się przede wszystkim na transport lotniczy, a w przypadku krajów europejskich, również na konsolidacyjny transport samochodowy, gdyż i tą drogą agencja organizuje ekspresowe przesyłki 24/7.

Chociaż firma ta jest stosunkowo młoda, to jej pracownicy są doświadczonymi w tej branży osobami, ponieważ niemal każdy z nich ma za sobą doświadczenie w międzynarodowych koncernach logistycznych. To, co w ich pracy liczy się najbardziej, to profesjonalizm i nienaganne świadczenie usług, ale nade wszystko zadowolenie klienta, który niemal zawsze do nich wraca.