Telefon: +48 882 455 020

    Strona: http://mecenas-pacewicz.pl/

    Kod pocztowy: 85-010

    Adres: Dworcowa 100

    Miejscowość: Bydgoszcz

    Dodano: 2023-03-24


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Do bydgoskiej kancelarii prawnej można zgłaszać się w przypadku różnego rodzaju potrzeb, problemów i wątpliwości, gdyż ma ona szeroki zakres usług. Zajmuje się właściwie wszystkimi dziedzinami prawa, choć są obszary, w jakich jest szczególnie wyspecjalizowana. Jednym z nich jest prawo pracy. Radca prawny z Bydgoszczy może w tym zakresie pomagać pracownikom, jak i przedsiębiorcom, wszystkim, którzy czują się w jakiś sposób pokrzywdzeni i chcą dochodzić swoich praw czy na przykład bronić dobrego imienia.

Radca doradzi, jakie dowody przygotować, co mówić w sądzie, a także spróbuje polubownie rozwiązać konflikt, bez wstępowania na drogę sądową. Gdy zaś to się nie uda, będzie bronić interesów swego klienta, na przykład w zakresie dochodzenia roszczeń czy przywrócenia do pracy osoby niesłusznie zwolnionej.

Na stronie kancelarii, dostępnej pod adresem mecenas-pacewicz.pl, można znaleźć szczegóły na temat takich działań. Wiele osób nawet nie wie, jakie prawa im przysługują, więc nie mogą z nich korzystać.