Telefon: 515445971

    Strona: https://steamlux.pl

    Kod pocztowy: 05-075

    Adres: Juliana Ursyna Niemcewicza 1

    Miejscowość: Warszawa

    Dodano: 2019-04-17


Komentarz opublikowany przez: wacalfai
Dodany: 2019-09-12 11:08:13

Usługi sprzątania, jakie świadczy ta firma, stoją na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nim mój dom lśni teraz czystością po bałaganie, który spowodowany przez ekipę remontową. :)

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Każdy remont ma swoje plusy i minusy. Jego zaletą jest oczywiście to, iż prowadzi on do polepszenia warunków mieszkaniowych, a także wyglądu wnętrza, natomiast wadą jest wiążący się z nim bałagan i konieczność sprzątnięcia po wykonanej pracy. Na szczęście to zadania można zlecić odpowiedniej firmie. Jedną z nich jest Steam Lux, która profesjonalne sprzątanie po remoncie oferuje klientom z Warszawy. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, jak również wysokiej jakości środkom może ona zagwarantować dokładne oczyszczenie pomieszczenia z wszelkich zabrudzeń po zaprawie, cemencie, tynku, farbie, kleju montażowym itp.

Powyższa firma swoje usługi oferuje nie tylko klientom biznesowym, ale też osobom prywatnym. Można ją wezwać, gdy pojawi się m.in. konieczność wyprania i zaimpregnowania dywanów, wykładzin oraz tapicerki, umycia okien i przeszkleń. Z jej pełną ofertą osoby zainteresowane zapoznają się na stronie internetowej.